KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )

..:: Mire Se Vine Ne KAHZ CreW ::..
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Hack Web Prej Run [Free]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrAcKeRmiR.
Numri i postimeve : 70
Join date : 03/03/2011
Location : Kosova

Hack Web Prej Run [Free]  Empty
MesazhTitulli: Hack Web Prej Run [Free]    Hack Web Prej Run [Free]  EmptyWed Mar 09, 2011 2:04 pm

Per Te Hackuar Nje Website Duhesh Te Hysh Ne Start Dhe Pastaj
Run Ne Run Shenojm Kete Code %WINDIR%EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} +
Dhe Del Nje Dritare E Vogel I Mshon Te Dytes Dhe E Shenon Website Jo Me Www As me Http Pershembull Peacetv.net
Dhe Keni Drejt Me Uploadu Diqka Dhe Me Ja Qu Index Hacked .Kjo Punon Vetem per Windows Xp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hack Web Prej Run [Free]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hack WebChat [Free]
» Free Web Builder
» Web Hack [Free]
» New Free php Codes
» Dergo Sms Free [OFERT]

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone ) :: || Hacking Programs || :: ..:: Hacking & Mësime Tutorials ::..-
Kërce tek: