KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )

..:: Mire Se Vine Ne KAHZ CreW ::..
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Big Mama: Kur të dobësohem do bëj party

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mast3rHack
Numri i postimeve : 74
Join date : 04/01/2011

Big Mama: Kur të dobësohem do bëj party Empty
MesazhTitulli: Big Mama: Kur të dobësohem do bëj party   Big Mama: Kur të dobësohem do bëj party EmptyWed Mar 09, 2011 4:18 am

Këngëtarja kontroverse, Big Mama, vazhdon me fjalët e saja interesante. Pas një interviste ku kishte thënë se i pëlqente të hajë pas seksit, dhe intervistës tjetër ku thoshte jam e virgjër, ajo ka vazhduar edhe me një avaz tjetër.

Big Mama ka premtuar në Tiranë se do të bëjë një “party” të madhe në Shqipëri nëse arrin ta largojë nga trupi i saj dhjamin e tepërt, i cili si duket i është bërë kompleks këngëtares edhe pse si e trashë ajo duket më me stil.

Kohëve të fundit Biggy është në qendër të mediave shqiptare, sidomos për deklaratat bombastike dhe të pamatura që i bën. Mirëpo, ajo nuk ka mbetur prapa as me karrierën e saj muzikore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Big Mama: Kur të dobësohem do bëj party
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone ) :: || Argetim || :: ..::ThasheTheme Per ViP::..-
Kërce tek: