KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )

..:: Mire Se Vine Ne KAHZ CreW ::..
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mast3rHack
Numri i postimeve : 74
Join date : 04/01/2011

Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri Empty
MesazhTitulli: Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri   Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri EmptyWed Mar 09, 2011 4:12 am

Fan Pages në Facebook fitoi dizajn të ri i cili deri më tash ishte prezent vetëm tek profilet personale. Me dizajnin e ri fan pages fituan 5 fotografitë mbi informatat themelore, e cila është dhe një mundësi tjetër për kreativitet, skedat(tabs) janë të vendosur në të majtë, numri i fansave është më i dalluar, kurse në anën e djathtë ka më shum vend për reklama… njësoj sikur llogarit ose profilet personale.

Por, risi më e madhe e fan pages është mundësi për administratorët të kyçen në Facebook si faqe.

Me kyçje si faqe, i fitoni të njejtat funksione sikur në profilin personal. Pastaj në vend se administratorët ti kontrollojnë faqet gjithmon në kërkim të aktiviteteve, tani ka njoftime(ang.notifications). Ka edhe informacione për gjith fansat për listën e fansave.

Një nga gjërat më interesante është se faqja fiton strim për lajme dhe faqe të cilat i ndjekin, më saktësisht faqja mund të bën Like faqe tjetër. E vetmja gjë që mungon sikur në profilin personal është mundësia për të dërguar mail sikur fan pages, por sigurisht kjo është diçka që do të rregullohet në të ardhmën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Facebook dhe privatësia e përdoruesve
» Facebook arrin në 500 milion anëtarë
» Google bllokon të dhënat për Facebook
» Frezee Facebook
» Faqja mashtruese në Facebook tërheq rreth 40.000 viktima

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone ) :: || Hackers Forum Menu || :: ..:: Informatika ::..-
Kërce tek: