KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )

..:: Mire Se Vine Ne KAHZ CreW ::..
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

|| Hackers Forum Menu ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

..:: Prezanto Veten ::..

shkruaj informatat Tua dhe informata tjera Rreth Adminave dhe moderatoreve
33Thu Mar 03, 2011 2:00 pm
CrAcKeRmiR. CrAcKeRmiR. Ktyy:P:)
Asnjë mesazh i ri

..:: Bised e lire ::..

Bisede e Lire Ose Pyetje Por jo Per ndonje Hack Ose Crack
11Thu Jan 13, 2011 7:34 pm
Admin Bisede e Lire Per qka T`keni qef me fol
Asnjë mesazh i ri

..:: Pyetje & Përgjigjie ::..

shkruaj pergjegje dhe mere pergjegjen ketu nga adminat ose antart e tjeter te forumit
11Thu Jan 13, 2011 7:34 pm
Admin Shkruaj Pyetjet E juaja Ketu Dhe mere Pergjegjen
Asnjë mesazh i ri

..:: Prezanto WebFaqe ::..

Prezento Web Faqe Ketu Perfshir Edhe Fan Phage per PC
45Tue May 03, 2011 7:51 pm
albani Facebook Ke Probleme Me Kompjuterin ? Zgjedja jemi Ne
Asnjë mesazh i ri

..:: Web Hosting & Domaine ::..

Web Hostin Dhe Domaine Me .com .net .org .info .tv .eu .mobi .ws Etj
1515Wed Mar 09, 2011 2:00 pm
CrAcKeRmiR. Domain at.ng
Asnjë mesazh i ri

..:: Informatika ::..

Te Rejat Dhe Informacionet Nga Informatika
1111Wed Mar 09, 2011 4:12 am
Mast3rHack Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri
|| Hackers Forum Menu || Empty
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
No message.
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës