KAHZ CreW ( Kosova & Albania Hacked Zone )


..:: Mire Se Vine Ne KAHZ CreW ::..
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Regjistrohuni Ose Identifikohuni Per Te Pare Linqet ose per Te Shkruar Ne Forum
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

|| Hackers-Forum Center ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Hackers-Forum Center ||

99Wed Mar 09, 2011 11:40 pm
CrAcKeRmiR. Dergo Sms Free [OFERT]
.Asnjë mesazh i ri

..:: RRegullat / Rules ::..

Lexxoo Rregullat e Forumit Tone Dhe Rregullat Per ADmin Ne Forum
00
.Asnjë mesazh i ri

..:: Përshtypje, Komente, Sugjerime ::..

Shkruaj Komente , Sugjerime Apo Gjithqka Tjeter Rreth Forumit Ton
33Wed Mar 09, 2011 1:40 pm
CrAcKeRmiR. 1 Coment Per Forum
.Asnjë mesazh i ri

..:: Qendra e Aplikimit ::..

Qendra E Aplikimit Per Moderato Ose Edhe Amin Ne Forum
11Thu Jan 13, 2011 7:32 pm
Admin aplikime te Ndryshme Per :
.Asnjë mesazh i ri

..:: Oferta Falas ::..

ketu Gjenii Dhe Shkruaj Oferta Falas QE Doni Te Beni
33Wed Mar 09, 2011 11:40 pm
CrAcKeRmiR. Dergo Sms Free [OFERT]
.Asnjë mesazh i ri

..:: Blej - Shite ::..

Ketu Mund Te Shkruani Ndonje gje Qe Doni Te Bleni Ose Te Shitni
22Wed Mar 09, 2011 1:09 pm
CrAcKeRmiR. Shes PlayStation 1
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Hackers Forum Menu ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Hackers Forum Menu ||

3536Tue May 03, 2011 7:51 pm
albani Facebook Ke Probleme Me Kompjuterin ? Zgjedja jemi Ne
.Asnjë mesazh i ri

..:: Prezanto Veten ::..

shkruaj informatat Tua dhe informata tjera Rreth Adminave dhe moderatoreve
33Thu Mar 03, 2011 2:00 pm
CrAcKeRmiR. CrAcKeRmiR. Ktyy:P:)
.Asnjë mesazh i ri

..:: Bised e lire ::..

Bisede e Lire Ose Pyetje Por jo Per ndonje Hack Ose Crack
11Thu Jan 13, 2011 7:34 pm
Admin Bisede e Lire Per qka T`keni qef me fol
.Asnjë mesazh i ri

..:: Pyetje & Përgjigjie ::..

shkruaj pergjegje dhe mere pergjegjen ketu nga adminat ose antart e tjeter te forumit
11Thu Jan 13, 2011 7:34 pm
Admin Shkruaj Pyetjet E juaja Ketu Dhe mere Pergjegjen
.Asnjë mesazh i ri

..:: Prezanto WebFaqe ::..

Prezento Web Faqe Ketu Perfshir Edhe Fan Phage per PC
45Tue May 03, 2011 7:51 pm
albani Facebook Ke Probleme Me Kompjuterin ? Zgjedja jemi Ne
.Asnjë mesazh i ri

..:: Web Hosting & Domaine ::..

Web Hostin Dhe Domaine Me .com .net .org .info .tv .eu .mobi .ws Etj
1515Wed Mar 09, 2011 2:00 pm
CrAcKeRmiR. Domain at.ng
.Asnjë mesazh i ri

..:: Informatika ::..

Te Rejat Dhe Informacionet Nga Informatika
1111Wed Mar 09, 2011 4:12 am
Mast3rHack Edhe Fan Pages në Facebook fituan dizajn të ri
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Tutoriale ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Tutoriale ||

5454Wed Mar 09, 2011 11:37 pm
CrAcKeRmiR. Qysh me ba emrin e internernet explorer atje nalt qi lexon Microsoft Internet Explorer qysh dush
.Asnjë mesazh i ri

..:: Tutoriale ::..

Tutoriale te Ndrysheme me Text p.sh . trika Per Pc Etj .
4747Wed Mar 09, 2011 11:37 pm
CrAcKeRmiR. Qysh me ba emrin e internernet explorer atje nalt qi lexon Microsoft Internet Explorer qysh dush
.Asnjë mesazh i ri

..:: Video Tutoriale ::..

Video Tutoriale te Ndryshme per Hack Email , Facebook , Website Etj
77Wed Mar 09, 2011 4:04 am
CrAcKeRmiR. TUTORIAL IDIS DESING TMIR
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Downloads ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Downloads ||

1616Wed Mar 09, 2011 2:26 pm
CrAcKeRmiR. Download Hyper Cam
.Asnjë mesazh i ri

..:: Programe ::..

Programe Te Ndryshme per Pc All Freee Downlands
1010Wed Mar 09, 2011 2:26 pm
CrAcKeRmiR. Download Hyper Cam
.Asnjë mesazh i ri

..:: Drivers ::..

Driver Sounds , Driver Network , Display Grapisch Etj
22Sun Jan 16, 2011 7:25 pm
Mast3rHack Driver Genius Professional Edition 10.0.0.712
.Asnjë mesazh i ri

..:: Security / Siguria Anti Virus ::..

Siguri Edhe Llojet E Ndryshme te Antivirusave Kaspersky , Avvast ,Eset Etj
44Sun Jan 16, 2011 7:23 pm
Mast3rHack Kaspersky Anti-Virus 2011 11.0.0.232
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Hacking Programs ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Hacking Programs ||

2020Wed Mar 09, 2011 2:04 pm
CrAcKeRmiR. Hack Web Prej Run [Free]
.Asnjë mesazh i ri

..:: Hacking & Mësime Tutorials ::..

Hacking Dhe Mesime Tutoriale Rreth Hacking Programs
44Wed Mar 09, 2011 2:04 pm
CrAcKeRmiR. Hack Web Prej Run [Free]
.Asnjë mesazh i ri

..:: Hacking Tools ::..

Hacking Tools Web Hacking , Programs Hacking , facebook Hacking Etj.
44Sun Jan 16, 2011 7:26 pm
Mast3rHack Password Safe 3.23
.Asnjë mesazh i ri

..:: Crackz & Serialz ::..

Serials Per Krejta Programet Edhe Crack Per Disa programe
1010Fri Jan 07, 2011 3:23 pm
Admin avast Pro Antivirus serial number
.Asnjë mesazh i ri

..::Hacked Websites ::..

Hacked Websites : Serbian Haked Sites , Albanian Hacked Site dhe Te Tjera Hacked
22Wed Mar 09, 2011 4:06 am
CrAcKeRmiR. qe ni web e hackuem
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Gjuhe Programuese ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Gjuhe Programuese ||

1111Wed Mar 09, 2011 4:22 am
Mast3rHack New Free php Codes
.Asnjë mesazh i ri

..:: HTML/DHTML ::..

Html Website Code , dhe Htm Tjeraa
77Fri Jan 07, 2011 3:41 pm
Admin del Ne Ni Faqe Tjeter
.Asnjë mesazh i ri

..:: Javascript Codes ::..

Javasript Codes Free here For Websites dhe Tjeraa
11Fri Jan 07, 2011 3:31 pm
Admin 3000 Javasript Code
.Asnjë mesazh i ri

..:: FBML Codes ::..

Freee Facebook Code For Wellcome fan Phages And Shared Codes
11Thu Jan 13, 2011 2:34 pm
Cracker Facebook Code
.Asnjë mesazh i ri

..::Gjuhe Te Tjeraa Programuese ::..

Ketu Gjeni Gjuhe Te Tjeraa Programuese Perveq HTML Javascript Etj.
22Wed Mar 09, 2011 4:22 am
Mast3rHack New Free php Codes
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Chat Apps ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Chat Apps ||

99Wed Mar 09, 2011 1:31 pm
CrAcKeRmiR. MESSENGER PLUS [Download]
.Asnjë mesazh i ri

..:: MSN Messenger ::..

Downland Msn 14.0 , Msn Live 8.5 , Msn Live 8.1 , Msn Livee 7.5 Dhe Te Tjeraa
44Wed Mar 09, 2011 1:31 pm
CrAcKeRmiR. MESSENGER PLUS [Download]
.Asnjë mesazh i ri

..:: Yahoo Messenger ::..

Yahoo Msn Downland , Yahoo Msn Online
22Fri Jan 07, 2011 3:24 pm
Admin Yahoo Msn Online WEb MSn
.Asnjë mesazh i ri

..:: Facebook Chat ::..

Facebook Chat Dhe programe Tjera per FB Chat
11Tue Jan 04, 2011 8:04 pm
Mast3rHack Facebook Chat
.Asnjë mesazh i ri

..::Chat Apps::..

Programe Tjeraaa per Qhatt I Gjeni ketuu
22Wed Mar 09, 2011 4:39 am
danger zone Dowland Ovo
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Game Zone ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Game Zone ||

1015Sat Mar 12, 2011 12:27 pm
Bancho.ZZZ Qe 27 Qeats i ini qitu
.Asnjë mesazh i ri

..:: Counter-Strike 1.6 , ::..

Cs Reallity Game 2010 , Counter Strike 1.8 , Counter Strike 1.6 Etj
67Wed Mar 09, 2011 2:12 pm
CrAcKeRmiR. Cs 1.6 Amx Commands
.Asnjë mesazh i ri

..:: PC Game | Lojra ::..

Games : 3D Games , Racing Games , Fun Games , Flash Games Etj
22Wed Mar 09, 2011 1:36 pm
CrAcKeRmiR. Icy Tower [Download]
.Asnjë mesazh i ri

..:: Cheats Per Cs ::..

Cheats Per Cs , Maps , Etj
26Sat Mar 12, 2011 12:27 pm
Bancho.ZZZ Qe 27 Qeats i ini qitu
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Multimedia ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Multimedia ||

44Mon Jan 10, 2011 1:24 pm
Mast3rHack Shkarko Muzika Anglisht
.Asnjë mesazh i ri

..:: Filma Anglisht | Filma Ship ::..

Filma Anglisht Dhe Shqip Dhe Linke Ku Mundeni Me Shiku Filma Online
11Fri Jan 07, 2011 3:42 pm
Admin Shiko Filma Online
.Asnjë mesazh i ri

..:: Muzik Shqip | Albanian Music ::..

Muika Ship : Muzike Rep , Muzike e Lehte , Muzike Ardhetuese Edhe loje te tjerave
11Fri Jan 07, 2011 3:43 pm
Admin Shkarko Muzika Shiqp
.Asnjë mesazh i ri

..:: Muzika Anglisht | English Music ::..

Muzika Anglisht , Music House , Remix Techno Edhe Te Tjera
22Mon Jan 10, 2011 1:24 pm
Mast3rHack Shkarko Muzika Anglisht
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Photo Desing ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Photo Desing ||

1316Wed Mar 09, 2011 1:19 pm
CrAcKeRmiR. PhotoShop Cs5
.Asnjë mesazh i ri

..:: Adobe Photoshop ::..

Photoshop Cs3 , Photoshop Cs4 , Photoshop cs5 Dhe Tols Phostoshop
22Sun Jan 16, 2011 7:30 pm
Mast3rHack Adobe Photoshop Cs 5
.Asnjë mesazh i ri

..:: Programe Per Foto Tjera ::..

Programe Tjera per Foto Ose Likn Per Foto Online
66Wed Mar 09, 2011 1:19 pm
CrAcKeRmiR. PhotoShop Cs5
.Asnjë mesazh i ri

..:: Punimet Tuaja ::..

Ketu Dergohen Fotot e Dizajnuara Nga Ju per Forumun Tone Apo edhe Ndonje Foto Tjeter
58Wed Mar 09, 2011 1:06 pm
CrAcKeRmiR. 1 Foto Per Kosova Hacker's Force
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
 

|| Argetim ||

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

|| Argetim ||

2627Sat Oct 15, 2011 3:11 am
Admin Barcoleta Interesante
.Asnjë mesazh i ri

..:: Foto Qesharake ::..

Ketu Postoni Dhe Shikoni Foot Qesharakeee
22Wed Mar 09, 2011 3:54 am
CrAcKeRmiR. Qe Ni Foto Qesharake
.Asnjë mesazh i ri

..::Poezi Dashurie ::..

Poezi , foto Video githqka per dashuri kettuu
11Wed Mar 09, 2011 3:50 am
Mast3rHack Disaa Poezi per Dashuri
.Asnjë mesazh i ri

..:: Barcoleta Dhe Vicaa ::..

Ketu Postoni Dhe Merrni Barcoletaa Dhe Vicaa te Ndryshmee
33Sat Oct 15, 2011 3:11 am
Admin Barcoleta Interesante
.Asnjë mesazh i ri

..::ThasheTheme Per ViP::..

Te Githa Tashethemet Per VIp Ose Personat e Tjere
33Wed Mar 09, 2011 4:18 am
Mast3rHack Big Mama: Kur të dobësohem do bëj party
.Asnjë mesazh i ri

..::Video Qesharake ::..

Ketu Postohen Videot Dhe Shikohjen Video Qesharake Nga me Te Rejat
1718Tue May 03, 2011 7:50 pm
albani Qysh e shan plaka Kryeministrin.
||  Mire Se Vini Ne Hackers-Forum  || Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 217 artikuj
Forumi ka 78 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lewishamilton
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 12 më Fri Feb 25, 2022 7:49 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur